Hakkımızda

Acıbadem Psikiyatri & Psikoterapi Merkezi, 2021 yılında Psikiyatr & Psikoterapist Arif Çipil ve Emrah Güleş tarafından kurulmuştur.

Kadıköy Acıbadem mahallesinde bulunan merkezimizde Psikiyatrik ve Psikolojik sorunların teşhisi, tedavisi ve terapisi gibi alanlarda profesyonel hizmet verilmektedir.

Aynı zamanda çeşitli konularda eğitim-atölye çalışmaları, kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenlenmektedir.

Uzmanlarımız


Çalışma Alanlarımız

Yetişkin ve Bireysel Psikoterapi

Bireysel psikoterapi süreçlerinde yaşadığınız zorluklar ya da sıkıntılarla ilgili içgörü kazandırmak, düşünce ve davranışlarınızda değişiklikler meydana getirmek için motivasyonunuzu arttırmak ve bu değişiklikler için uygun yollar bulmanıza yardımcı olmak amaçlanır.

Psikiyatrik Bozuklukların İlaç İle Tedavisi

Ruhsal ve zihinsel rahatsızlıkların tedavisinde psikoterapi yanı sıra ilaçla uygulanan (farmakoterapi) tedaviye psikiyatrik ilaç tedavisi denilmektedir. Psikiyatrik ilaçlar belli psikiyatrik semptomları oluşturan anormallikleri düzeltmek ya da düzelmesine yardımcı olmak için kullanılmaktadır.

Psikiyatrik Muayene & Değerlendirme & Danışmanlık

Duygusal, davranışsal veya gelişimsel bozuklukları teşhis etmek için kapsamlı bir psikiyatrik değerlendirme gerekir. Öykü ve Ruhsal Durum Muayenesi, bir psikiyatristin doğru bir teşhis koymak için bilgi toplaması gereken en önemli teşhis araçlarıdır.